Dr. Semir Osmanagić: Energija bosanskih piramid

Februar 2019

(Petek)

Kekčeva bralna pot - OŠPP

Tudi v letošnjem šolskem letu nadaljujemo s projektom KEKČEVA BRALNA POT.
Na mladinskem oddelku Knjižnice Brežice nas bodo obiskali učenci od 1. do 9. razreda OŠPP Brežice.

(Ponedeljek)

Knjižničarka na obisku

Knjižničarka Andreja bo v sklopu projekta V objemu besed obiskala učence podaljšanega bivanja Osnovne šole Globoko.

(Torek)

Pisatelj se predstavi

Učenci 2. razreda Osnovne šole Brežice bodo spoznavali življenje in delo izbranega pisatelja oziroma pisateljice.

Vrtec na obisku

Obiskali nas bodo otroci in vzgojiteljice iz Vrtca Mavrica Brežice - skupina Sončki.
Knjižničarka jim bo prebrala pravljico in jih popeljala v čudoviti svet domišljije.

Pravljica z ustvarjalnico

(Sreda)

Franceta Prešerna knjižnični žur

Obiskali nas bodo učenci 8. razreda Osnovne šole Brežice. S pomočjo različnih informacijskih virov bodo reševali domiselne vprašalnike, ki vključujejo vprašanja o Prešernovem življenju in delu. Hkrati jih bo knjižničarka usmerila v samostojne uporabnike knjižnice.

(Četrtek)

Brezplačna otroška predstava PODGANCA IŠČE MOŽA

(Ponedeljek)

Franceta Prešerna knjižnični žur

Obiskali nas bodo učenci 8. razreda Osnovne šole dr. Jožeta Toporišiča Dobova. S pomočjo različnih informacijskih virov bodo reševali domiselne vprašalnike, ki vključujejo vprašanja o Prešernovem življenju in delu. Hkrati jih bo knjižničarka usmerila v samostojne uporabnike knjižnice.

(Sreda)

Vrtec na obisku

Obiskali nas bodo otroci in vzgojiteljice iz Vrtca Mavrica Brežice - skupina Ribice.

Druženje in pogovor o(b) knjigah: ŠVEDSKA IN TAMKAJŠNJA KNJIŽEVNOST

(Četrtek)

Knjižna in knjižnična vzgoja

Obiskali nas bodo prvošolci iz Osnovne šole Artiče.
Obisk bomo obogatili s pravljico, ponovitvijo knjižničnega bontona in še čem.

(Petek)

Brezplačna delavnica ustvarjalnega pisanja z Natašo Jenuš