Kekčeva bralna pot - VDC

-

Na mladinskem oddelku Knjižnice Brežice nas bodo obiskali varovanci VDC Brežice.

Oktober 2018

(Torek)

Bilo je nekoč ... ROŽE IZ KREP PAPIRJA (za zaprto skupino)

Pravljica z ustvarjalnico

Aleksander Zupančič: 7 stebrov zdravega življenja

(Petek)

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Globoko. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole dr. Jožeta Toporišiča Dobova. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Artiče. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Sreda)

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Cerklje ob Krki. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Druženje in pogovor o(b) knjigah: KO JE NAVDIH CAMINO

(Četrtek)

»IzBRANO s Primusom«: Kako pomemben je vaš um?

Torkovo druženje s čebelarjem Markom

Prof. dr. Brane Kobal: Realne možnosti bolnikov z rakom

(Četrtek)

Sabina Topolovec: Kako z začimbami rešiti zdravje otroka?

(Petek)

Tečaj kaligrafije z Natalijo Resnik Gavez