Predavanje VSEMU SI KOS! (za zaprto skupino)

-

Predavanje z naslovom VSEMU SI KOS! bosta za dijake 4. letnikov brežiških srednjih šol združeno izvedla Simon Mičić (avtor knjige Deček s tatujem na srcu) in Suzana Štravs (avtorica knjige Ljubezen v nevihti in moški s tatujem na srcu).

Simon bo predstavil svojo izkušnjo, skupaj s Suzano pa pot, kako sta težave prebrodila. Suzana v knjigi večkrat izpostavi odnos z otrokoma v vsej tej vihri, kako sta ju s partnerjem vključevala v dogajanje ... ter pomen pogovora (tako partnerjev med sabo kot pogovora staršev z otroki).

Oktober 2018

(Torek)

Bilo je nekoč ... ROŽE IZ KREP PAPIRJA (za zaprto skupino)

Pravljica z ustvarjalnico

Aleksander Zupančič: 7 stebrov zdravega življenja

(Petek)

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Globoko. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole dr. Jožeta Toporišiča Dobova. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Artiče. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Sreda)

Rastem s knjigo za osnovnošolce

Obiskali nas bodo učenci 7. razreda Osnovne šole Cerklje ob Krki. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim podelili leposlovno knjigo. Za šolsko leto 2018/2019 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga pisateljice Nataše Konc Lorenzutti - AVTOBUS OB TREH. Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

Druženje in pogovor o(b) knjigah: KO JE NAVDIH CAMINO

(Četrtek)

»IzBRANO s Primusom«: Kako pomemben je vaš um?

Torkovo druženje s čebelarjem Markom

Prof. dr. Brane Kobal: Realne možnosti bolnikov z rakom

(Četrtek)

Sabina Topolovec: Kako z začimbami rešiti zdravje otroka?

(Petek)

Tečaj kaligrafije z Natalijo Resnik Gavez