Z Vikijem Grošljem po najvišjih vrhovih celin

Rastem s knjigo za osnovnošolce (gostovanje)

Obiskali bomo učence 7. razreda Osnovne šole Maksa Pleteršnika Pišece. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim predstavili ter podarili knjižno nagrado. Za šolsko leto 2020/2021 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga KAKO DOLG JE ČAS (avtor Mate Dolenc). Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Ponedeljek)

Rastem s knjigo za srednješolce (spletna izvedba)

V spletnem okolju se bomo srečali z dijaki 1. letnika Gimnazije Brežice. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim predstavili knjižno darilo. Za šolsko leto 2020/2021 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga PREŽIVETJE (avtor Igor Karlovšek). Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Sreda)

(Četrtek)

(Sreda)

Rastem s knjigo za osnovnošolce (gostovanje)

Obiskali bomo učence 7. razreda Osnovne šole dr. Jožeta Toporišiča Dobova. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim predstavili ter podarili knjižno nagrado. Za šolsko leto 2020/2021 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga KAKO DOLG JE ČAS (avtor Mate Dolenc). Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Petek)

Pisateljica se predstavi (gostovanje)

Učenci 2. razreda Osnovne šole Cerklje ob Krki bodo spoznavali življenje in delo izbrane pisateljice.