Gledališka predstava ČISTO PRAVA PREDSTAVA

V sklopu praznovanja kulturnega praznika vsako leto za naše najmlajše, poleg obiska organiziranih skupin v dopoldanskem času (pravljica, Prešernov kviz, knjižna in knjižnična vzgoja, ustvarjalnica…), organiziramo v mesecu februarju tudi ogled gledališke predstave. Dopoldne so si jo ogledali četrtošolci šol brežiške občine in nekateri varovanci VDC-ja, popoldne pa predvsem predšolski otroci ter nekateri učenci prve triade osnovne šole. Skupaj si je predstavo ogledalo skoraj 400 otrok. Predstavo z naslovom: Čisto prava predstava, je izvedlo gledališče KU-KUC. To je poučna komedija za otroke vseh starosti, ki nam na humorni način predstavi, kako na odru sploh nastane gledališka predstava. Čistilka Tilka in hišnik Feri sta nas zabavala skoraj 40 minut.

Vera Muha, Bibliotekarka