UPRAVA

Direktorica:
mag. Tea Bemkoč
07 49 62 539
tea.bemkoc@knjiznica-brezice.si

Strokovni sodelavec:
Kristijan Benkoč Kolman
07 49 62 415, 051 883 893
kristijan.benkoc@knjiznica-brezice.si

Računovodkinja:
Tanja Molan
07 29 27 510
tanja.molan@knjiznica-brezice.si

 

 

STROKOVNA SLUŽBA

Delo z uporabniki:
Maja Frigelj (začasno odsotna, 2014-2017)

Odnosi z javnostmi:
Mateja Kus
07 29 27 510, 041 381 353
mateja.kus@knjiznica-brezice.si


Nabava gradiva:
Simona Kene
07 29 27 511, 031 307 765
simona.kene@knjiznica-brezice.si

Obdelava gradiva in domoznanska zbirka:
mag. Sabina Stanič
05 93 37 172, 07 49 62 649, 07 49 62 645
sabina.stanic@knjiznica-brezice.si

Knjižnična manipulantka:
Sretenka Marković

LEPOSLOVJE ZA ODRASLE; CENTRALNI PULT

Knjižničar:
Borut Škof
borut.skof@knjiznica-brezice.si

Knjižničarka:
Jasmina Radović
jasmina.radovic@knjiznica-brezice.si

Bibliotekarka:
Eva Ogrizek
eva.ogrizek@knjiznica-brezice.si

 

MLADINSKI ODDELEK

Bibliotekarka:
Vera Muha
vera.muha@knjiznica-brezice.si

Bibliotekarka:
Andreja Dvornik
andreja.dvornik@knjiznica-brezice.si

 

STROKOVNI ODDELEK

Bibliotekarka:
Andrejka Kos
andreja.kos@knjiznica-brezice.si

Višja bibliotekarka:
mag. Sabina Stanič
sabina.stanic@knjiznica-brezice.si

Bibliotekarka:
Eva Ogrizek
eva.ogrizek@knjiznica-brezice.si