Rastem z e-viri (spletna izvedba)

-

Dijakom 2. a-oddelka Gimnazije Brežice bomo predstavili uporabo e-knjig in e-virov.

(Ponedeljek)

Rastem s knjigo za srednješolce (spletna izvedba)

V spletnem okolju se bomo srečali z dijaki 1. letnika Gimnazije Brežice. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim predstavili knjižno darilo. Za šolsko leto 2020/2021 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga PREŽIVETJE (avtor Igor Karlovšek). Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Sreda)

(Četrtek)