Zakladi domačega kraja (spletna izvedba)

-

V spletnem okolju bomo z učenci Osnovne šole Artiče spoznavali gradivo, vključeno v našo posebno zbirko Domoznanstvo. Predstavili jim bomo kakšno brežiško osebo (športniki, pevci, igralci …), kraje, kulturne iz druge posebnosti, zgodovino itd. večji poudarek pri izbiri predstavljenih vsebin pa bomo namenili okolju šole, iz katere učenci prihajajo.

(Ponedeljek)

Rastem s knjigo za srednješolce (spletna izvedba)

V spletnem okolju se bomo srečali z dijaki 1. letnika Gimnazije Brežice. Predstavili jim bomo delovanje knjižnice, jih seznanili s programom Cobiss+ in jim predstavili knjižno darilo. Za šolsko leto 2020/2021 je bila na podlagi javnega razpisa JAK izbrana knjiga PREŽIVETJE (avtor Igor Karlovšek). Projekt je del sistematične podpore razvoja bralne kulture.

(Sreda)

(Četrtek)